Genieten in Domburg

Rust en ruimte in Domburg
De Driesprong ligt landelijk en vrij en is 2 km van het centrum van Domburg verwijderd. De omgeving straalt een enorme rust en privacy uit en is erg kindvriendelijk.

 

 


Zon, zee en strand
Vakantiehuis, appartement, stacaravans en minicamping liggen bovendien op slechts 400 meter van het prachtige zandstrand en de schone zee, zodat u hier lekker kunt genieten en uitrusten. Zeeland heeft 160 zonne-uren meer dan het landelijk gemiddelde!

Tip: huur een strandcabine met stoelen en een windscherm, hier kunt u uw strandspullen laten liggen, dat scheelt weer een hoop gesjouw.

 

 

Surfen, paardrijden, fietsen, wandelen, relaxen...
Op het strand zijn twee strandpaviljoens en worden strandcabines, windschermen en stoelen verhuurd. Tevens kunt u hier surfen, kayakken, raften en vliegeren.

Op 2,5 km afstand ligt een manege, zodat strandritten te paard tot de mogelijkheden behoren.

   

De Driesprong verhuurt ook fietsen om Walcheren te verkennen door de prachtige knooppuntenroutes te rijden dwars door de velden, of gewoon om af en toe naar Domburg te gaan.

Op 1.5 km bevindt zich de Parel, een wellnesscentrum met sauna. Hier kunt u heerlijk relaxen.  Ook is hier een bowling en overdekt zwembad waar u zich bij slecht weer toch leker kunt vermaken.

Tevens bevindt de prachtige golfbaan in de duinen zich op 1.5 km afstand.

 

       

Culinair gezellig!
De oude badplaats Domburg is gemakkelijk te voet in 25 min. te bereiken. Hier bevinden zich uitstekende restaurants en gezellige cafés en terrassen. Vele verschillende winkels en galeries met mooie tentoonstellingen.

Gedurende het zomerseizoen is er iedere maandag een toeristenmarkt en worden er bovendien allerlei activiteiten ontwikkeld  zoals de schildersweek, jazz by the sea, ringrijden en zijn de winkels 7 dagen per week geopend.